Досягнення та нагороди здобувачів освіти нашої громади

Дата: 26.04.2022 14:32

Учні закладів освіти Бобровицької міської ради щорічно активно залучаються до наукової-дослідницької, експериментальної та інноваційної діяльності.

У 2021/2022 навчальному році на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України команда здобувачів освіти Бобровицької ТГ здобула 3 перемоги. Вікторія Тептюк (науковий керівник Тетяна Литвин) та Анастасія Рудько (науковий керівник Вікторія Чернуха), учениці 11 класу Бобровицького ліцею, стали переможцями  на обласному та братимуть участь на Всеукраїнському  етапах конкурсу. Наталія Гурин, учениця 11 класу Кобижчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (науковий керівник Сергій Баняс),  нагороджена  дипломом  ІІ ступеня.

Переможцям та призеру обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України призначено стипендії міської ради щомісячно у розмірі по 700 грн  та 500 грн  відповідно.

Переможцями  І (місцевого) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт стали Артем Мусієнко, учень 11 класу Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (науковий керівник Олена Дітковська), Дмитро Копіч,  учень 10 класу Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини (науковий керівник Юлія Райчева) та Павло Череп, учень 7 класу Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини (науковий керівник Наталія Череп).

Переможці місцевого етапу даного випробування щомісячно отримуватимуть по 300 грн.

Здобувачі освіти навчальних закладів громади також стали переможцями обласного та призерами Всеукраїнського етапів еколого-натуралістичних  конкурсів.

Так, одноразові винагороди міської ради  в розмірі по 300 грн отримали Дарина Кирнос, Аліса Ілющенко, Світлана Грижун,  Альона Підмалівська та Анастасія Уютова, здобувачі освіти 9 класу Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини (науковий керівник Наталія Череп), Роман Васильченко, учень 9 класу Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (науковий керівник Віта Ляшик) та Анастасія Денисюк, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Бобровицького ЗПО «Центр дитячої творчості» (науковий керівник Наталія Денисюк).

Таке заохочення обдарованих і талановитих дітей є  найкращим  стимулом до високорезультативних досягнень у різноманітних конкурсах.