Як дотримуватися дедлайнів? Освітній гайд про роботу в команді

Дата: 07.11.2023 17:03

Лише 16% людей кажуть, що завжди дотримуються дедлайнів (за даними дослідження Project.co). А тим, хто їх пропускає, зазвичай заважають брак навичок з тайм-менеджменту, прокрастинація, постійний потік задач. Знайомо? Новий гайд на Дія.Освіта — для тих, хто хоче підвищити власну продуктивність та ефективно співпрацювати з командою.

Дар’я Уманець, Head of Communications групи українських компаній infocus та co-owner проєкту infocus.assist, розповіла про те, для чого потрібні дедлайни, методи підвищення продуктивності, розмежування робочого й особистого часу та грамотну систему комунікації.

Посилання на освітній гайд — https://osvita.diia.gov.ua/guides/why-do-we-need-deadlines

Гайд створено за підтримки команди infocus.assist — сервісу професійних асистентів, які виконують будь-які запити онлайн 24/7 та допомагають клієнтам дотримуватись дедлайнів.