A A A K K K
для людей із порушенням зору
Бобровицька міська рада
Чернігівська область

Новини

Отримайте сертифікат від Amazon Web Services

Пройдіть безоплатне навчання з хмарних технологій та отримайте сертифікат від Amazon Web Services. Учасники проєкту IT Skills 4U отримають необхідні навички для роботи з AWS Cloud  та можливість скласти іспит на отримання сертифіката.

14:53 12.10.2022

Бути готовим до всього — справа не лише дорослих

Для учнів 5–9 класів новий онлайн-курс «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій». На прикладах з комп'ютерної гри Minecraft  ви навчитеся основ цивільного захисту та поведінки в надзвичайних ситуаціях, детально розглянете теми:

15:49 27.09.2022

Підбірка серіалів для вчителів

Спеціально для вчителів підбірка серіалів на платформі Дія.Цифрова освіта, щоб уроки ставали цікавішими та ефективнішими:

16:41 26.09.2022

Добробут дітей — понад усе

Піклуючись про найменших, пропонуємо добірку серіалів для батьків на Дія.Цифрова освіта про безпеку в інтернеті, психологічну підтримку, цифрову грамотність та гроші в діджиталі.

16:35 19.09.2022

Новий освітній серіал «Створення та розвиток IT-продуктів»

Цього тижня Genesis із Мінцифрою та партнерами запустили новий освітній серіал на платформі Дія.Цифрова освіта «Створення та розвиток IT-продуктів». Серед експертів серіалу — співробітники OBRIO - Genesis, частини екосистеми Genesis: CMO (Chief Marketing Officer) Анна Хома та Head of Web Максим Лукомінський. У серіалі вони розкрили теми продакт-менеджменту, маркетингу та прийняття рішень під час створення цифрових продуктів:

11:26 10.09.2022

Як перевірити свої digital-навички?

Перевірити свої digital-навички легко, склавши національний тест на цифрову грамотність Цифрограм на платформі Дія.Цифрова освіта. 

15:12 05.09.2022

Починаємо новий навчальний рік

  Добірка освітніх серіалів для школярів на платформі Дія.Цифрова освіта, які можна переглянути онлайн безоплатно, щоб шкільні роки були цікавими та продуктивними:

09:08 02.09.2022

Хто такий SMM-спеціаліст та де на нього навчатися?

       SMM-менеджер (англ. Social Media Marketing) — це спеціаліст, який займається просуванням бренду, компанії, продукту в соціальних мережах. Завдання SMM охоплюють створення стратегії, контенту, просування і фідбек.  Ключовий момент стратегії — це формування плану дій, щоб дійти до поставленої мети. Для цього у спеціаліста чи команди є три основні чинники: контент, просування та зворотний зв'язок.

09:03 29.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано