Дослідження Трансперенсі Інтернешнл Україна

32 бали зі 100 можливих отримала Україна в Індексі сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index — CPI) за 2021 рік. Наш показник знизився на один бал, і тепер Україна посідає 122 місце зі 180 країн у СРІ. Поруч із Україною — африканська держава Есватіні (Свазіленд), яка також набрала 32 бали. На один бал випереджають Замбія, Непал, Єгипет, Філіппіни та Алжир — всі вони мають по 33 бали.

10:01 26.01.2022

Де та як потрібно зазначати інформацію про закордонний паспорт у декларації?

Після оновлення форми декларації, що відбулось 1 грудня 2021 року, в декларації з’явився блок полів «Інформація для ідентифікації за межами України». Щоби не виникало проблем із заповненням цього блоку НАЗК підготувало основні правила для його заповнення.

15:16 21.01.2022

Щодо особливостей реалізації заборони на одержання пільг, послуг і майна

Національне агентство з питань запобігання корупції підготувало роз’яснення, яке допоможе розібратися з видами дозволених пільг, послуг  і майна  та правильно провести процедуру отримання такої допомоги.

09:10 19.01.2022

Суб'єктам декларування

До відома посадових осіб місцевого самоврядування, посадових осіб юридичних осіб публічного права та депутатів Бобровицької міської ради!

11:48 13.01.2022