Сектор сім'ї, молоді та спорту

Урожайний спортивний квітень!

З 06 по 12 квітня 2023 року м. Тепліце (Чехія) пройшов  Кубок Європи U18. Вихованець Бобровицької ДЮСШ Нікіта Громико у складі делегації національної збірної команди України з дзюдо вперше прийняв участь у Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років та міжнародному навчально-тренувальному зборі. У змаганнях приймало участь біля 1000 учасників з 39 країн світу.

10:52 04.05.2023

Кубок міського голови з волейболу

15 квітня у спортивних залах  ВСП «Бобровицький фаховий коледж  ім. О. Майнової НУБіП України» та Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 відбувся відкритий кубок Бобровицького міського голови з волейболу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 8 команд з Чернігівської та Київської областей.

11:26 17.04.2023

Відбувся турнір пам’яті Михайла МЕДВЕДЄВА

8 квітня відбувся турнір пам’яті тренера з шахів Михайла МЕДВЕДЄВА, який своє життя присвятив популяризації гри в шахи. Свого часу Михайло Федорович виховав багатьох шахістів, які здобували перемоги та призові місця в обласних чемпіонатах. Його вихованці захищали честь Чернігівської області у чемпіонаті України. На турнірі були присутні діти Михайла МЕДВЕДЄВА - донька Людмила та син Юрій. Змагання відбулися за швейцарською системою у 5 турів і до завершення останньої партії не було відомо переможців змагань.

14:40 10.04.2023

Відкритий турнір з міні-футболу «Вперед до Перемоги!»

4 квітня у Бобровицькому фаховому коледжі імені О. Майнової НУБіП України відбувся відкритий  турнір з міні-футболу серед юнаків «Вперед до Перемоги!». Основною метою змагань стали активізація фізкультурно-масової роботи, пропаганда здорового способу життя  та популяризація міні-футболу на території громади.         У змаганнях взяли участь команди учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бобровицької та Новобасанської територіальних громад і студентів ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України».

09:55 05.04.2023

Вітаємо переможців змагань з дзюдо

29 березня відбулися відкритий чемпіонат м. Чернігова з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років (2007-2009р.н.) та відкритий чемпіонат КПНЗ «ДЮСШ Фортуна» з дзюдо серед юнаків та дівчат (2010-2012р.н.). 18 вихованців Бобровицької ДЮСШ продемонстрували  яскраву боротьбу та волю до перемоги, незважаючи,  що для деяких юних спортсменів це були перші змагання обласного рівня.

16:32 30.03.2023

У змаганнях з хортингу та самбо маємо переможців!

24-26 березня 2023р відбулися чемпіонат України з хортингу в м. Бровари та чемпіонат України з боротьби самбо у м. Тернопіль.           У складі збірних команд Чернігівської області виступили вихованці Бобровицької ДЮСШ. У підсумку чудовий результат:

12:04 27.03.2023

Вітаємо переможця у змаганнях з гирьового спорту!

З 2 по 5 березня 2023 року в м. Яремче Львівської області відбувся  Чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок.  У змаганнях взяв участь бобровичанин Євгеній КАЛІБЕРДА. Спортсмен виступив у категорії 78 кг в двох видах програми. У вправі поштовх довгим циклом з двома гирями вагою по 24 кг Євгеній виконав 71 піднімання та здобув перемогу. У вправі «Ривок з довільною зміною рук без постановки гирі на поміст впродовж 12 хвилин» здійснив 203 піднімання гирі вагою 32 кг та виборов почесне четверте місце.

12:19 08.03.2023

Маємо нагороди на чемпіонаті України з дзюдо!

З 21 по 23 лютого 2023 року в м. Львів відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року та кадетів до 18 років. У складі збірної Чернігівської області виступили шість вихованців Бобровицької ДЮСШ, вони продемонструвати яскраву боротьбу та волю до перемоги.

11:33 27.02.2023

Чемпіонат громади з шахів

З 28 січня по 18 лютого 2023 року проходив чемпіонат Бобровицької міської ради з шахів. Про напруженість боротьби говорить те, що від завершення останньої партії залежав розподіл усіх призових місць. У підсумку чемпіоном став Сергій Галатенко. Друге місце виборов Олександр Король, бронзовим призером став Борис Куриленко. Усі переможці чемпіонату нагороджені кубками, медалями та грамотами Бобровицької міської ради.

15:39 20.02.2023

Новини футболу.

4-5 лютого 2023 року в м. Бровари відбувся відкритий кубок Броварщини з міні-футболу. В турнірі прийняли участь 24 команди з м. Київ, Київської, Черкаської та Чернігівської областей.   Команда Бобровицької ДЮСШ 2013 р.н.  взяла участь у  змаганнях.  Бобровиччани вибороли друге місце та потрапили до срібної ліги змагань і стали бронзовими призерами.   Вітаємо юнаків та їх тренера Едуарда Ревицького з нагородами та бажаємо нових перемог.

12:39 08.02.2023