День святого Валентина

День святого Валентина – популярне у всьому світі свято закоханих. Спочатку його відзначали лише у католицьких країнах. В Україні це свято почало набирати популярності на початку 90-х років.

10:48 15.02.2022

Практичні заняття з предмету "Захист України"

10 лютого здобувачі освіти 10 та 11 класів Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (директор Наталія Данько) провели практичні заняття з вогневої підготовки у лазерному тиру на базі ВСП "Бобровицький фаховий коледж імені О. Майнової НУБіП України". Практичні заняття з розбирання та складання автомата з наданням навчальної зброї провів військкомат.

12:31 14.02.2022

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні

Міністерство освіти і науки України інформує, що відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 в Україні щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. Міністерством культури та туризму України виготовлені соціальні відеоролики під назвою «Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні». Відеоролики мають позитивні експертні висновки Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення щодо використання їх в просвітницькій роботі. Ресурс доступу : https://fex.net/uk/s/md15zma

12:10 10.02.2022

День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

16:04 08.02.2022

Розвага «Юні пожежники»

У Бобровицькому закладі дошкільної освіти «Сонечко» (директор Ольга Рева) в групах «Ромашка» та «Соняшник» (вихователі Оксана Шило, Тетяна Буханиста) відбулася розвага «Юні пожежники» з метою розширення знань вихованців про значення вогню в житті людей та шкоду під час необережного поводження з ним.

15:15 07.02.2022

Всесвітній день читання вголос

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг.

12:38 07.02.2022

Участь у ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ТОВ «Х’юман» провела ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови. Метою змагання був розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

12:23 07.02.2022

ДО УВАГИ!!!

Усі заклади загальної середньої освіти Бобровицької міської ради з 07 лютого 2022 року відновили освітній процес для учнів 1-11 класів в очному режимі. Директорам закладів освіти щоденно здійснювати моніторинг рівня захворюваності учнів закладу. У разі ускладнення епідемічної ситуації приймати рішення щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання для здобувачів освіти окремих класів (у випадку відсутності через хворобу 30% учнів класу).

08:30 07.02.2022

"Єврошколи" - 2022

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days, яка відбудуться у березні-травні 2022-го року.     Про проєкт

13:58 02.02.2022