Освітяни отримали STEM-лабораторію

Дата: 15.11.2023 17:41

Рудьківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів став переможцем конкурсу «Назад у майбутнє» та отримав освітню 3D лабораторію. В ході робочої зустрічі в.о.міського голови Геннадія Іванюка з начальником відділу освіти міської ради Валентиною Мартишевською та директором освітнього закладу Наталією Данько обговорено питання встановлення обладнання та перспективи функціонування STEM-лабораторії в Рудьківському ЗЗСО I-III ступенів.

Учасники зібрання відмітили, що функціонування STEM-лабораторії сприятиме залученню учнів та педагогів до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування власних STEM-компетентностей, популяризації STEM-освіти.

Зазначимо, що вчитель інформатики Марина Солдатова пройшла навчання з установки та експлуатації обладнання - це той випадок, коли закладу освіти надається не лише обладнання, а й знання та методи щодо його використання.

Всього в Україні аналогічні лабораторії отримали ще 20 шкіл.