Серіали про підтримку ментального здоровʼя

Дата: 16.12.2022 10:24

З початком повномасштабної війни тривожність, страх і відчай переслідують українців будь-якого віку.  Ми хочемо, щоб ви зберігали баланс і стійкість, які необхідні для перемоги над ворогом. Тому пропонуємо переглянути серіали про підтримку ментального здоровʼя в умовах повномасштабної війни на платформі Дія.Цифрова освіта:

•  Психологічна підтримка себе та близьких

У курсі психологи сформували поради, які допоможуть опанувати себе в критичних умовах. Ви дізнаєтеся, як допомогти близьким підтримувати здоровий психічний стан під час війни, говорити з батьками, зняти напругу в тілі та пережити горе.

•  Робота з емоційним вигоранням

З початком повномасштабної війни українцям все важче впоратися з емоціями, ми відчуваємо втому та подальше вигорання. Цей серіал — наступний у циклі турботи про себе задля спільної оборони країни.

Пережитий травматичний досвід може стати причиною розвитку посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Завдяки підтримці рідних та психологів людина може повернутися до норми. Детальну інформацію про техніки, які допоможуть зняти перші симптоми, ви дізнаєтеся в освітньому серіалі.

Розкажіть про освітні серіали рідним, можливо саме ваша увага стане першим кроком до їх психологічної реабілітації

Переглянути їх безоплатно можна на платформі osvita.diia.gov.ua

Бережіть себе