Зробіть онлайн-середовище вашої дитини безпечним — скористайтесь чатботом Кіберпес

Дата: 21.11.2022 16:34

Захист дитини важливий кожного дня. Завдяки чатботу ви дізнаєтесь, як можна самостійно видалити образливі матеріали з соцмереж, а також куди звертатись за допомогою. За кілька кліків ви знайдете інформацію:

•  Що таке «кібербулінг»? Які його види?
  •  Що робити, якщо ви стали жертвою кібербулінгу?
  •  Як повідомити платформу та видалити контент, що містить кібербулінг?
  •  Як запобігти кібербулінгу?

Скористатися сервісом можна за посиланням: https://t.me/kiberpes_bot

Мінцифра робить своїм пріоритетом захист дитини онлайн. Наша ціль — створити безпечне цифрове середовище, де кожна дитина почуватиметься захищеною та зможе вільно використовувати технології для власного розвитку.

Саме тому напередодні Всесвітнього дня дитини Мінцифра приєдналась до щорічного з’їзду INHOPE - International Association of Internet Hotlines — міжнародної сітки гарячих ліній із запобігання онлайн-насильству над дітьми, що фінансується European Commission.

Протягом 14-17 листопада представники 50 країн-учасниць об’єдналися для обміну найкращими практиками запобігання дитячого кібербулінгу та сексуального насильства онлайн.