Два роки тому, 24 лютого 2022 року,  ворожі війська вторглися на територію України і поступово почали захоплювати значні частини Чернігівської області. Були зайняті загарбниками і села Бобровицької громади. Сьогодні в Бобровицькій бібліотеці відбувся круглий стіл «Окупація. Свідчення очевидців», приурочений до другої річниці російської окупації Чернігівської області.

На захід завітали люди, які пережили ці події та поділилися спогадами про те, як потерпали від ворожої навали, як гуртувалися та допомагали один одному, щоб вижити і вигнати ворога зі своєї землі.

Під час заходу переглядали відеоматеріали та знайомилися зі світлинами фотовиставки «Наслідки російської агресії на території Бобровицької громади».

 

Відділ культури та туризму міської ради

Фото без опису