Ми змінюємо світ, а світ змінює нас

Дата: 20.02.2024 15:33

У 2024 році продовжуємо проводити навчання з цифрової грамотності для всіх бажаючих, адже «Цифрова освіта для людей поважного віку» - це важливий соціальний проєкт, особливо у військовий час. Учасники зустрічей не лише навчаються користуватися соцмережами, месенджерами і онлайн послугами, але і дізнаються про багато корисних функцій у їхніх мобільних пристроях.

А ще дана ініціатива має вагомий соціальний ефект, адже дозволяє дітям постійно підтримувати зв‘язок із батьками, здобуті знання допомагають відфільтровувати фейкові новини та отримувати інформацію лише з перевірених джерел.

На заняттях вчились опановувати мобільні додатки, здійснювати пошук інформації в інтернеті, користуватись додатками Tabletki.ua  та helsi тощо.

Навчання для людей елегантного віку проведено за сприяння швейцарсько-української @Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа*  #Цифровий_амбасадор, #EGAP_Діє.