КНП "Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги"

Шановні жителі громади!

З метою вивчення питання щодо стану ментального здоров'я жителів Бобровицької ТГ пропонуємо вам заповнити онлайн-анкету. Посилання на анкету: https://forms.gle/NbU8YyZU3upqB2Uq9

12:13 14.07.2023

Надано медико-психологічну допомогу в рамках проєкту «Твої Долоні»

11 липня в рамках соціального проєкту «Твої Долоні» https://www.facebook.com/tvoyi.doloni в приміщенні Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1 лікарями та психологами надавалась комплексна медико-психологічна допомога дітям та їх батькам. Зокрема, проведено:

08:33 12.07.2023

Маршрут пацієнта: куди можна звернутися за психологічною допомогою

Українські пацієнти мають можливість отримати психологічну та психіатричну допомогу в медзакладах країни безоплатно. Розповідаємо, де і в який спосіб це можна зробити. Існує декілька способів, якими людина може скористатися, якщо потребує психологічної допомоги.

12:16 07.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги ПОВІДОМЛЯЄ, що 11.07.2023 р. у м. Бобровиця, вул. Незалежності, буд. 60 (приміщення школи №1) з 10:00 до 16:00 год (повторно) у рамках соціального проєкту Твої Долоні (ГО «Твій шлях») спільно з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (м. Київ) для дітей незалежно від віку пропонується отримати фахову допомогу:

09:50 06.07.2023

Співпраця в рамках соціального проєкту «Твої Долоні»

Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного і соціального добробуту, а не лише відсутність хвороб чи фізичних вад. Рівновага людини з навколишнім світом – це насамперед її комфортне самопочуття у ньому. Цей стан передбачає сприятливе поєднання умов життя як природних (температура повітря, атмосферний тиск, вологість та інші фізичні параметри), так і соціальних (культура, побут, суспільно-виробничі відносини).

11:39 05.07.2023

УВАГА! Змінилася дата зустрічі з лікарями-кардіологами!

Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги ПОВІДОМЛЯЄ, що приїзд лікарів у м. Бобровиця у рамках соціального проєкту «Твої Долоні» ПЕРЕНЕСЕНО з 27.06.2023р. на 04.07.2023р. в зв’язку з непередбачуваним відрядженням лікарів.

14:09 23.06.2023

Надано медико-психологічну допомогу в рамках проєкту «Твої Долоні»

З метою профілактики захворювань та підтримки громадського здоров’я серед дітей в рамках соціального проєкту «Твої Долоні» громадського об’єднання «Твій шлях» та за підтримки керівництва міської ради Бобровицьким центром первинної медико-санітарної допомоги спільно з відділом освіти міської ради та Центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України мешканцям с.Бригинці надано комплексну медико-психологічну допомогу.

08:20 21.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги ПОВІДОМЛЯЄ, що 27.06.2023 р. у м. Бобровиця, вул. Незалежності, буд. 60 (приміщення школи №1) з 11:00 до 16:00 год у рамках соціального проєкту "Твої Долоні" (ГО «Твій шлях») спільно з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (м. Київ) для дітей незалежно від віку пропонується отримати фахову допомогу:

15:40 20.06.2023

ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ГРОМАДИ

Колектив Комунального некомерційного підприємства «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької міської ради Чернігівської області висловлює щиру подяку та повагу БО «Благодійний фонд «ПАЦІЄНТИ УКРАЇНИ» https://patients.org.ua за співпрацю та надання гуманітарної допомоги медичним закладам нашого ЦПМСД.

07:45 15.06.2023

Надано медико-психологічну допомогу в рамках проєкту «Твої Долоні»

13 червня в рамках соціального проєкту «Твої Долоні» https://www.facebook.com/tvoyi.doloni в приміщенні Марковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів лікарями та психологами надавалась комплексна медико-психологічна допомога дітям та їх батькам.

10:21 14.06.2023