Інформації установ, організацій

Шановні мешканці громади!

Відділення поліції №2 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області, що обслуговує Бобровицьку та Новобасанську територіальні громади, повідомляє, що в період з 08.07.2023 року по 17.07.2023 року складено  109 адміністративних матеріали (протоколи та постанови) за вчинення адміністративних правопорушень, 7 осіб притягнуто до відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складено 3 протоколи та притягнуто до відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст.173-2 ч.1, ч.2 КУпАП) 3 осіб, а також 2 особи притягнута до відповідальності за неправдивий виклик спеціальних служб.

10:39 17.07.2023

Інтерактивна податкова карта

Державна податкова служба поновлює роботу інтерактивних податкових сервісів, зокрема, Інтерактивної податкової карти України. «ДПС підтримує курс фіскальної децентралізації для забезпечення фінансової незалежності місцевих бюджетів, що посилює спроможність територіальних громад», – повідомила очільниця ДПС Тетяна Кірієнко.

08:27 11.07.2023

У червні 2023 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 млрд гривень податків та майже 997 млн грн єдиного внеску

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує всім сумлінним платникам за сплату податків, збори, єдиного внеску та фінансову підтримку держави. У червні 2023 року до бюджетів усіх рівнів юридичними та фізичними особами сплачено понад 1,4 млрд грн податків та зборів.

08:22 11.07.2023

Правова допомога постраждалим від домашнього насильства

Насильство не має гендеру. Постраждати від кривдника може будь-хто. Ми розуміємо, що просити про допомогу буває непросто – особливо коли кривдять найближчі. Але знайте – система безоплатної правової допомоги працює, щоб захистити ваші права, у тому числі в судовому порядку.

16:31 05.07.2023

Протидія домашньому насильству

Часом постраждалі від домашнього насильства продовжують жити з кривдником, оскільки матеріально від нього залежать — не мають власного житла, достатніх доходів для його оренди чи знайомих, у яких можна тимчасово оселитися. Для таких ситуацій створені притулки (шелтери), де постраждалі можуть перебувати 3 місяці, поки налагоджують своє життя без кривдника — оформлюють документи, шукають роботу та житло тощо.

12:37 04.07.2023

Шановні мешканці громади!

Відділення поліції №2 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області, що обслуговує Бобровицьку та Новобасанську територіальні громади, повідомляє, що в період з 24.06.2023 року по 30.06.2023 року складено  134 адміністративних матеріали (протоколи та постанови) за вчинення адміністративних правопорушень, 5 осіб притягнуто до відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складено 6 протоколів та притягнуто до відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст.173-2 ч.1, ч.2 КУпАП) 4 осіб, а також 3 особи притягнуто до відповідальності за неправдивий виклик спеціальних служб.

10:36 03.07.2023

Увага! Змінилася дата роботи мобільної медичної бригади

Повідомляємо, що у зв’язку з доукомплектуванням мобільної медичної бригади та відпускною кампанією лікарів робота  мобільної медичної бригади переноситься  з  04.07.2023 року (вівторок) на 20.07.2023 року (четвер).

15:11 30.06.2023

Арешт рахунків фізичних осіб в умовах воєнного стану з 06.05.2023

З 06.05.2023 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану». Фізичні особи - боржники, на кошти яких накладено арешт виконавцями, можуть здійснювати видаткові операції з поточного рахунку на суму в розмірі не більше 2 мінімальних зарплат на місяць - 13 400 гри.

11:30 30.06.2023