Інформації установ, організацій

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області запрошує кандидатів взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад:

командира відділення (м. Бобровиця) – 1 посада контролера І категорії (м. Бобровиця)  – 1 посада контролера ІІ категорії (м. Бобровиця) – 1 посада Документи приймаються з 19 по 31 липня 2023 р. (включно) за адресою: м. Чернігів, вул. Княжа, 16, каб. 19 (щодня з 08.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00).

14:57 20.07.2023

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПЕРІОД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність. Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем коло хлібних масивів, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні тощо, можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат.

11:52 20.07.2023

Державна підтримка жителів громад

У Державний аграрний реєстр додано функцію приєднання до кабінету фермерського господарства земель громадян України - членів фермерських господарств. Ці нововведення надають  можливість більшій кількості жителів громад скористатись державною підтримкою.

09:34 20.07.2023

Малий та середній бізнес Чернігівщини за рахунок сплати податків забезпечили третину надходжень до бюджетів територіальних громад

У січні-червні 2023 року до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено 3,2 млрд грн податків і зборів, що становить 35,8 відс. загальної суми надходжень. Зокрема, до державного бюджету представниками середнього бізнесу спрямовано 943 млн грн податків і зборів (24,4 відс. доходів бюджету), малого бізнесу та мікропідприємництва – 589 млн грн (15,2 відс.).

16:05 19.07.2023

Конференція «Місцеве самоврядування - основа європейської інтеграції та відновлення України» зібрала понад 500 учасників з України та світу

07 липня 2023 року в Києві у змішаному форматі відбулась Конференція «Місцеве самоврядування - основа європейської інтеграції та відновлення України». Участь у Конференції взяли понад 500 учасників: міські, селищні, сільські голови, депутати місцевих рад України та країн-членів Європейського Союзу, депутати Європейського парламенту, високопосадовці Європейського Союзу та Ради Європи, представники Верховної Ради України, Уряду, дипкорпусу, міжнародних організацій та муніципалітетів, провідні експерти, науковці, ЗМІ.

14:25 19.07.2023

Інформація про об'єкти приватизації

Якщо вас зацікавила інформація, звертайтеся до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, пр.-т Миру,43 тел. (0462)6762225, ел.адреса:Chernigiv@spfu.gov.ua

16:33 18.07.2023

У січні-червні 2023 року місцеві бюджети Чернігівщини отримали 5,3 млрд гривень податків та зборів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2023 року надійшло 5,3 млрд грн від сплати податків і зборів, що на 43 відс. більше за факт надходжень шести місяців попереднього року (+1,6 млрд грн). Найбільшу частку у загальній сумі (75 відс.) займає податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено 4 млрд грн. Порівняно з минулорічним фактом сума податку збільшилась на 1,2 млрд гривень або на 44 відсотки.

14:09 18.07.2023

За січень-червень 2023 року платниками Чернігівщини сплачено понад 14,5 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області у січні-червні 2023 року сплачено понад 9,1 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 41 відс. (на 2,7 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2022 року. Єдиного соціального внеску надійшло 5,4 млрд грн (зростання на 48 відс.).

14:08 18.07.2023

Профілактика кишкових інфекцій

Літо… Це чудова пора року, яку всі  з нетерпінням чекають. Літо щедре своїм теплом та сонцем, багате на овочі, фрукти, манить відпочинком біля води. Але саме влітку зростає небезпека підвищеної захворюваності на кишкові інфекції. Збудники гострих кишкових інфекцій можуть знаходитись на поверхні різних предметів, овочах, ягодах, фруктах, вони причаїлись і чатують на недбалих. До кишкових інфекцій належать: дизентерія, сальмонельоз, черевний тиф, паратифи А і Б, холера, вірусний гепатит А, вірусні кишкові інфекції (аденовірус, ротавірус, тощо).

14:11 17.07.2023

Інформація про об’єкти державної власності, що пропонуються Фондом державного майна України до приватизації

У разі виникнення питань, додаткової інформації стосовно процедури приватизації майна необхідно звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях за адресою: м.Чернігів, пр.-т Миру, 43, тел. (0462)676225, ел.адреса: chernigiv@spfu.gov.ua

10:51 17.07.2023