Ще один Захисник України приєднався до лав Небесного воїнства…

Дата: 05.08.2024 16:51

05 серпня жителі нашої громади попрощалися із земляком, воїном-Героєм Ігорем Олексійовичем Сорокою. Під час мітингу-реквієму, що відбувся на площі міста, прощальні промови виголосили в.о. міського голови Геннадій Іванюк та  офіцер І відділу Ніжинського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Шикута.

«В наших серцях завжди житиме вічна пам’ять про Героя Ігоря Сороку, який захищав від рашистів рідну землю і свій народ. Усі наступні покоління будуть приходити, щоб вклонитися могилі Захисника.

Україна обов’язково вистоїть, ми здобудемо Перемогу!», - сказав Геннадій Іванюк.

На кладовищі с. Марківці відбулися заупокійне відспівування та церемонія прощання. На честь загиблого Захисника України пролунав військовий салют.

Шановні рідні, близькі, друзі та побратими Ігоря Олексійовича, прийміть щирі слова співчуття.

Низький уклін та вічна пам’ять відважному сину українського народу.

Слава Герою!