Надання соціальних послуг ВПО, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 24.07.2024 12:30

У рамках реалізації експериментального проєкту Міністерства соціальної політики, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 року № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проєкту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах», передбачено надання Спеціалізованим Трускавецьким санаторієм «Батьківщина» та Спеціалізованим Миргородським санаторієм «Слава» таких соціальних послуг:

• надання притулку;
  • підтримане проживання;
  • догляд стаціонарний;
  • соціальна адаптація.

Право на отримання соціальних послуг відповідно до вищевказаного експериментального проєкту мають: особи похилого віку  та особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації.

Та особи, в яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження житло та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсії, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

Щоб отримати послуги в санаторіях, особі з числа внутрішньо переміщених осіб (опікуну такої особи в разі законної потреби), які тимчасово зареєстровані в Бобровицькій міській територіальній громаді, потрібно звернутися до Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради з заявою та відповідним пакетом документів. До заяви додати паспорт, ідентифікаційний код, довідка ВПО, у разі зруйнованого житла - відповідну довідку з Державного реєстру.

Центр надання соціальних послуг Бобровицької міської ради

17400, Україна, Чернігівська обл., Ніжинський р-н., м. Бобровиця, вул. Незалежності, 28

Телефон: (04632)2-31-85, (04632)2-13-46, (04632)2-12-79