Бобровицькій громаді передано дробарки деревини

Дата: 23.07.2024 15:07

Сьогодні в.о. міського голови Геннадій Іванюк взяв участь у круглому столі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Україні, що проходив у Києві та був присвячений темам викликів й можливостей для розвитку громад у воєнний час.

Під час заходу було передано дробарки деревини громадам з Чернігівської та Полтавської областей. За рахунок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Україні три дробарки деревини вже доставлені в Бобровицю та передані КП «Міськдобробут».

Ці машини будуть використовуватися для заготівлі палива для твердопаливних котлів, що встановлені в закладах освіти, культури, медицини, соціальної сфери нашої громади.

Зазначимо, що Бобровицька громада була обрана з числа 47 громад Чернігівської області для співпраці з даним Проєктом.

Дякуємо Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Україні та сподіваємося на подальшу тісну співпрацю!