Бобровицька громада провела в останню дорогу загиблого Героя

Дата: 22.07.2024 19:46

22 липня на центральні площі міста відбувся мітинг-реквієм. Наша громада попрощалася із своїм земляком, воїном-захисником Віталієм Леонідовичем Бушиленком. Не вагаючись, він став на захист Батьківщини, був патріотом рідної землі й захищав Україну та свій народ.

Жителі громади, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими провели в останню дорогу Віталія Бушиленка, який поклав на вівтар української державності найдорожче – своє життя.

Прощальні промови виголосили в.о. міського голови Геннадій Іванюк та начальник І відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій В’ялий.

Востаннє нашому захиснику віддали військові почесті на кладовищі с.Бригинці. На честь воїна пролунав військовий салют.

У ці гіркі хвилини вся громада відчуває непоправну втрату та проймається сумом. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким військовослужбовця.

Вічна пам’ять і вічна слава українському воїну-Герою, перед яким ми всі в неоплатному боргу.