Громадська організація «Покоління Ю» у Бобровиці

Дата: 22.07.2024 19:10

Протягом 20 та 21 липня у Бобровицькому закладі загальної середньої освіти  №1 відбувся тренінг в рамках проєкту «Школа адвокації: Північ» від громадської організації «Покоління Ю». На  захід була запрошена активна молодь Бобровицьких закладів освіти.  Представники закладів  отримали можливість дізнатися про інструменти взаємодії з владою та просування власних ініціатив. Учасники активно висловлювали питання розвитку молодіжних просторів, поліпшення інфраструктури та співпрацю з міською радою.

Виконання цікавих завдань дозволила молодим активістам відчути себе в ролі депутатів та опрацювати питання покращення життя громади.

Ініціативи, що були запропоновані під час засідання, спрямовані на збільшення кількості молодіжних просторів та впровадження програми стажування. Молодь висловила бажання створювати більше молодіжних просторів для зустрічей та творчих занять, що сприятиме розвитку громади.

Дякуємо організаторам за змістовно проведений час!