У Публічній бібліотеці розпочалося навчання з емоційної компетентності для батьків

Дата: 16.07.2024 12:47

На базі нашої Публічної бібліотеки відбулося перше навчання в рамках проєкту з емоційної компетентності для батьків UHU SMUHA від United Help Ukraine за супроводом Олександри Сердюк, психолога БФ «Рокада».

15 липня відбулося перше заняття. CМУГА ЕМОЦІЙ - новий унікальний проєкт для батьків і дорослих. Наша зустріч була ознайомча і ми почали пізнавати світ емоцій. Неймовірна група, яка готова працювати і вдосконалюватись.

Дякуємо за навчання Олександрі Сердюк. Разом ми - сила, разом ми впораємося з усіма викликами. Чекаємо на нові зустрічі!

Відділ культури та туризму міської ради