Освітній заклад в селі Піски, що був пошкоджений в період окупації, відновлений завдяки ЮНОПС

Дата: 12.07.2024 10:10

11 липня у відремонтованому приміщенні Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. П.Тичини відбулась зустріч начальника відділу освіти міської ради Валентини Мартишевської з представниками команди ЮНОПС в Україні.

Учасники зібрання обговорили результати проведеної роботи. Зокрема, в закладі відремонтували прострелений ворогом дах початкової школи та пошкоджену стіну, замінили побиті вікна. Ремонтні роботи виконані на суму 576 696, 80 грн.

Зазначимо, що офіс Управління ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) в Україні обрав своїм реципієнтом і патнером у реалізації проєкту «Відновлення шкіл в Україні» Бобровицьку міську раду Чернігівської області.

Проєкт фінансувався Європейською комісією, Генеральним директоратом з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги в Європі (DG ECHO) та виконувався командою ЮНОПС.

Валентина Мартишевська висловила щирі слова вдячності партнерам та вручила Подяку Бобровицької міської ради Івану Винниченку, заступнику керівника проєкту.