Герої не вмирають! Вони вічно живуть…

Дата: 09.07.2024 09:02

Жеребков Олександр Сергійович загинув 09.07.2023 року, захищаючи Україну. Йому було 28 років.

Олександр Сергійович народився і жив у селі Кобижча Бобровицького району Чернігівської області.

З 2001 по 2010 рік навчався в Кобижчанській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Після закінчення школи вступив до Мринського професійно-технічного училища, яке закінчив у 2013 році, здобувши професію електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. По закінченню навчання працював у Бобровицькому РЕМі електромонтером.

З 2015 по 2016 проходив строкову службу в Національній Гвардії України. Потім працював охоронником на підприємствах.

Мав велику жагу до життя та любов до всього живого. Був добою, сумлінною людиною до якої друзі та рідні завжди могли звернутись по допомогу.

9 липня 2023 року від артилерійського обстрілу ворога Олександр отримав поранення, несумісні з життям.

Вічна пам’ять та вічна слава Герою, який віддав за нас і Україну життя!