Вітаємо з перемогою на чемпіонаті Європи!

Дата: 24.06.2024 15:35

22-23 червня в місті Едірне, Турецька Республіка, відбувся чемпіонат Європи з боротьби кураш. Максим Саченко, педагог-організатор Бобровицької гімназії, виборов на цих змаганнях бронзову нагороду, захистивши честь України на високому рівні.

Щиро вітаємо Максима Саченка з вагомим спортивним досягненням та зичимо нових перемог!

Довідково: як самостійна спортивна дисципліна боротьба кураш сформувалася не так давно. Наприкінці минулого століття був проведений перший планетарний форум з кураш. А в 2003 році Генасамблея Олімпійської ради Азії визнала боротьбу кураш в якості офіційного виду спорту.

Цього року в чемпіонаті Європи з боротьби кураш взяв участь 221 учасник із 19 країн світу.

Відділ освіти міської ради