Шановні представники відомств, структурних підрозділів та громадських організацій!

Дата: 06.06.2024 14:19

Запрошуємо зареєструватися на 2-денний тренінг «Розвиток міжвідомчої взаємодії суб’єктів виявлення та/або організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю».

Запрошуємо представники відомств соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, служби у справах дітей, поліції, громадських оранізацій, які надають соціальні послуги та інших суб’єктів соціального захисту населення.

Захід відбуватиметься 10-11 червня 2024 року з 09.30 до 17.00 год у м.Бобровиця, вул.Незалежності,28

Для участі у заході необхідна реєстрація за номером телефону: 0988348609

Захід є активністю проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми», що впроваджується UNICEF Ukraine за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW). Проєкт реалізується у партнерстві з Українська мережа за права дитини, СОС Дитячі Містечка Україна, ГО «Соціальна Синергія», Українська освітня платформа.