Запрошення до участі в презентації проєкту

Дата: 21.05.2024 12:00

Шановні представники установ, закладів, громадських та благодійних організацій, що реалізують державну політику в сфері надання соціальних послуг і послуг соціального характеру в Бобровицькій міській територіальній громаді!

24 травня 2024 року об 11:00 в приміщенні  Бобровицької міської ради відбудеться презентація проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми», що реалізується в громаді за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ і в партнерстві з ГС «Українська мережа за права дитини» та БО «Українська освітня платформа».

В рамках презентації проєкту пройде обговорення його цілей та послуг, надання яких буде підсилюватися в громаді. Запрошуємо всіх до активної участі в даному заході.

За додатковою інформацією звертатися за тел.: 098-834-86-09 (Людмила Пінчук).