Бобровицька міська територіальна громада вітає генерального директора ТОВ «Земля і Воля» Леоніда Яковишина з нагоди Дня народження!

Дата: 19.05.2024 08:00

Шановний Леоніде Григоровичу! Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Ви – енергійний та цілеспрямований керівник великого трудового колективу, талановитий аграрій. Ваші значні досягнення  відомі в Україні та за її межами. Дякуємо за Ваш високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток Бобровицької територіальної громади і бажаємо, щоб справи завжди мали успіх та чудовий результат.

Щиро зичимо міцного здоров’я, довголіття, професійних здобутків, життєвої енергії, наснаги в роботі, поваги та вдячності від людей та найкращих врожаїв на сільськогосподарській ниві.

Нехай і надалі Ваша наполеглива праця буде плідною та змістовною, розпочаті справи приносять вагомі результати під мирним небом вільної, незалежної України!