Заходи з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років у закладах освіти

Дата: 08.05.2024 12:53

Сьогодні в колективах закладів освіти міської ради відбулися заходи на відзначення Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Пам'ять… Вона нетлінна й вічна. Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими.

Для вшанування подвигу українського народу здобувачі освіти поклали квіти до обелісків та пам’ятних знаків захисників Батьківщини та вклонилися пам’яті всіх жертв Другої світової війни.

Мак, як символ цього дня, розквітнув у кожному класі. Графічне зображення цього символу є своєрідною алюзією: з одного боку – це уособлення квітки маку, з іншого – кривавий слід від кулі.

Відзначення Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя за порятунок рідного краю:

Ми свято шануємо пам’ять усіх,

Хто власним життям нашу юність зберіг,

Хто впав за свободу у грізну годину,

За землю священну, за Україну!

Відділ освіти міської ради