Герої не вмирають! Вони вічно живуть…

Дата: 05.05.2024 09:00

Солдат Сеніч Володимир Петрович помер 05 травня 2023 року через хворобу. Йому було 45 років. Володимир Петрович народився 28 лютого 1978  року в с. Знаменка Прилуцького району Чернігівської області. Проживав у с. Петрівка Бобровицької громади. Останнім часом працював художнім керівником Петрівського будинку культури. Був багатодітним батьком – разом з дружиною виховували шістьох дітей.

З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України добровільно вступив до лав Збройних Сил України, ставши на захист рідної держави. Указом Президента України від 12.08.2022 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою!