Відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування з начальником відділу освіти

Дата: 02.05.2024 16:28

2 травня лідери учнівського самоврядування міських закладів загальної середньої освіти зустрілися з Валентиною Мартишевською, начальником відділу освіти Бобровицької міської ради. На зібрання запросили Юлію Петренко, заступника міського голови. Лідери прозвітували про проведену роботу протягом навчального року. Також повідомили, що під час канікул у приміщенні Бобровицького ЗПО «ЦДТ» плели маскувальні сітки, які передали нашим захисникам.

Валентина Мартишевська підвела підсумки своєї роботи за рік. Також ознайомила учнів з тим, що під час літніх канікул, з метою подолання освітніх втрат, у закладах освіти можуть почати роботу літні школи. Учням сподобалась така ідея. Вони  зазначили, що з великим задоволенням будуть відвідувати такі школи при умові, якщо заняття будуть проводитися в нетрадиційному форматі.

Спланували роботу на травень: провести свято для обдарованих дітей та шкільні благодійні ярмарки.

Відділ освіти міської ради