Започатковано традицію у відділі освіти

Дата: 02.05.2024 14:36

У чистий четвер у квітучому садочку відділу освіти міської ради було гамірно та весело. Біля ніжно квітучої яблуні зібралися гості: Юлія Петренко, заступник міського голови, Андрій Ткаченко, генеральний директор КНП «Бобровицький ЦП МСД», діти та їх наставники, директори закладів дошкільної освіти, педагогічні працівники Бобровицького ЗПО «ЦДТ», батьки. Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти, запросила гостей щоб започаткувати традицію - прикрашати «Великоднє  дерево Мрій».

Вихованці дитячих садочків, учні закладів загальної середньої освіти разом зі своїми вихователями та вчителями цьогоріч поринули у світ прадавніх символів, створюючи свої надзвичайні шедеври, частину яких принесли сьогодні, щоб прикрасити дерево.

Діти і дорослі одягали на дерево яскраві крашанки та загадували бажання - ПЕРЕМОГИ нашій рідній ненці-Україні! А потім, тримаючись за руки, заспівали пісню «Ой у лузі червона калина».

З гарним настроєм та позитивними емоціями гості розійшлися, щоб готуватися до Великодня.

Дякуємо нашим Захисникам за можливість примножувати традиції нашого народу!

Відділ освіти міської ради