Вчимося новій техніці прикрашати Великодні крашанки

Дата: 01.05.2024 17:00

Сьогодні в залі відділу освіти Бобровицької міської ради знову було гамірно. У гості завітали вихованці гуртка «Творчий калейдоскоп» Бобровицького ЗПО «ЦДТ» разом зі своїм керівником Юлією Пулінець. Пані Юлія запропонувала спробувати один з неймовірно красивих і несподівано простих способів зробити Великодні крашанки дуже святковими і стильними, свій Великодній кошик — предметом гордощів і захоплення, а процес підготовки — цікавим і веселим заняттям для всієї родини. Це техніка декупажу — декорування яєць за допомогою серветок.

Гуртківці ознайомилися з новою технікою прикрашати Великодні крашанки та з великим задоволенням  створили свої візерунки. Під час роботи діти поділилися цікавими моментами зі свого життя з Оленою Карнашенко, консультантом КУ «ЦПРПП»БМР, яка також працювала разом з дітьми. Час провели весело та з користю.

Відділ освіти міської ради