З Днем директора школи!

Дата: 01.05.2024 14:14

В перший травневий день в усьому світі вітають директорів шкіл! Шановні керівники, ви - лідери, які задають тон усьому навчальному закладу, підтримують та направляють педагогічний колектив, дисциплінують учнів, допомагають та дають поради. Без вас неможливе повноцінне функціонування школи, тому що ви одночасно обличчя навчального закладу, адміністратори, педагоги, економісти, фінансисти.

Щиро вітаємо Вас з вашим професійним святом!  Бажаємо міцного здоров’я, правильних рішень та успіхів у діяльності, особистих досягнень у роботі,  гарних змістовних ідей, незгасимого оптимізму і стабільного благополуччя. І, звісно, ми бажаємо найзаповітнішого та найнеобхіднішого — Перемоги України над російськими окупантами, аби наші діти не чули звуків вибухів і не боялися   сирен через повітряні тривоги.