Виїзний коворкінг для професійної спільноти учителів історії
18 квітня учителі історії закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради разом з консультантом комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бобровицької міської ради» Оленою Буц відвідали Український Дім у м. Києві, де нині проходить ретроспективна виставка однієї з найвідоміших художниць-шістдесятниць Алли Горської під назвою «Боривітер».
На ній представлено понад 100 творів живопису, графіки, ескізів монументальних робіт з музейних і приватних колекцій, а також архівні матеріали, що висвітлюють творчу й громадську діяльність мисткині-шістдесятниці та її найближчого кола. Серед іншого на виставці відтворений вітраж "Шевченко. Мати", який майже одразу зруйнували після створення.
Учасники коворкінгу поставили собі за мету з’ясувати характерні особливості організації музейного уроку, виділити чинники, що сприяють його ефективності. У музейному просторі уроки з історії набувають особливого значення, оскільки дають змогу реалізувати численні міжпредметні зв’язки, вчать аналізувати, узагальнювати, розмірковувати, спостерігати, спілкуватися між собою, шукати і знаходити необхідну інформацію та розв’язувати навчальні проблеми.
Актуальність теми методичного заходу «Музейний урок як інноваційна форма навчання історії та суспільних дисциплін» була обумовлена сучасними тенденціями розвитку музеєзнавства, історичної науки, педагогіки, історичного краєзнавства, методики викладання історії та інших дисциплін, які сприяють впровадженню в життя прогресивних ідей освіти, кращому засвоєнню учнями навчального матеріалу і виробленню нової методики викладання предмету.
Учасники отримали неймовірне особисте задоволення від робіт української художниці та її творчої групи, що вражають своїм глибоким задумом, яскравою виразністю, силою психологічного впливу