Вітаємо з перемогою!

Дата: 25.03.2024 12:48

Поліна Ісаєнко, учениця  9 класу Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» та взяла участь у конкурсі на  Всеукраїнському рівні.

Здобувачка освіти достойно представила Чернігівську область за мистецьким профілем у конкурсі, який відбувся 21-22 березня 2024 року в онлайн-форматі у м. Кропивницький. Поліна Ісаєнко зайняла  почесне II місце.

Вітаємо з блискучою перемогою талановиту ученицю та її керівника Ніну Чуб!

Зазначимо, що Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П. Г. Тичини уже втретє взяв участь у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу», що проводиться кожного року з метою виховання в дітей та молоді любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, сприяння збереженню історичної пам’яті, удосконалення змісту, форм і засобів музейної роботи в закладах освіти  Чернігівської області.

Відділ освіти міської ради