Відбувся ІІ етап змагань з волейболу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 20.03.2024 14:21

20 березня на базі Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап змагань з волейболу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». У змаганнях взяли участь команди дівчат Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 та Бобровицького ліцею. На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості:  Геннадій Іванюк, в.о. міського голови; Юлія Петренко, заступник міського голови; Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти міської ради.

Дівчата вразили уболівальників злагодженою командною роботою, мотивацією та жагою до перемоги. Вони - вражаючі, енергійні, спритні, умілі, дружні!

Команда волейболісток Бобровицького ліцею – наполеглива та вправна,  виборола чемпіонське звання, своє місце під сонцем перемог, й буде крокувати далі крутезним проєктом «Пліч-о-пліч».

Радіємо успіху й перемозі, вболіваємо,  підтримуємо вас! Сяйте й підкорюйте небосхил змагань! Нехай ваш запал розгорається з новою швидкістю, а ентузіазм – тільки примножується!

З нетерпінням чекаємо ваших виступів у третьому етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»!

Відділ освіти міської ради