Шановні жителі громади!

Дата: 12.03.2024 18:03

Захищаючи Україну, під час виконання військового обов’язку загинув наш захисник солдат Старченко Юрій Володимирович.

13 березня 2024 року ми зустрічатимемо українського воїна живим коридором о 9.50 год. з моргу по вул.Незалежності до площі м.Бобровиця. О 10:00 год. на центральній площі міста Бобровиця відбудеться мітинг-реквієм та церемонія прощання із загиблим Героєм.

Після мітингу-реквієму траурна процесія прослідує по вул.Незалежності, 30 років Перемоги м.Бобровиця в с.Кобижча до храму на Савинцях, де відбудеться заупокійне відспівування загиблого воїна Юрія Володимировича Старченка. Поховання відбудеться на кладовищі в с.Кобижча.

Просимо жителів громади приєднатися до живого коридору та церемонії прощання, щоб з усіма почестями провести в останню дорогу Захисника України.

Висловлюємо співчуття родині загиблого Героя. Низький уклін українському воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу.

Організаційний відділ міської ради