Герої не вмирають! Вони вічно живуть…

Дата: 10.03.2024 09:15

Солдат  Галушко Владислав Олександрович загинув 10 березня 2023 року в районі бойових дій під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації проти України. Йому було 24 роки.

В мирний час Владислав Олександрович проживав у Бобровиці. У 2014 році закінчив Бобровицьку школу №1, потім втупив до вищого професійного училища залізничного транспорту імені В.С. Кудряшова.

Працював у приватному підприємстві «Шериф-захист» охоронником. У зв’язку з запровадженням військового стану в Україні був призваний до лав ЗСУ по мобілізації.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою, який віддав життя за Україну та всіх нас!