Малеча вивчає народні традиції

Дата: 02.02.2024 16:34

Як нестримно летить час, ще зовсім недавно ми тішилися новорічними святами, а вже почався відлік останнього місяця зими — лютого. Хоча він за своїм характером найпримхливіший, або, як кажуть у народі, найконозистий, та все ж сонечко вже повертає на весну — поступово день збільшується. Мудро відмічено в народному прислів'ї: «Лютневий сніг весною пахне».На зламі між зимою і ранньою весною ми святкуємо день Стрітення. Слово це означає – зустріч.

Сьогодні вихованці Бобровицького закладу дошкільної освіти ясел-садка «Веселка» разом з Валентиною Мартишевською, начальником відділу освіти Бобровицької міської ради, та вихователями відвідали Церкву Успіння Пресвятої Богородиці.

Малюки дізналися, що на Стрітення в церквах святять воду. Хто стрітенську воду буде пити, той не буде хворіти. Разом з водою в цей день святили і свічки, які називали «громничними», бо вони оберігали людей і худобу від грому.

Давайте і ми запалимо таку свічку, нехай вона захистить нас усіх, наш край, нашу рідну землю!

Відділ освіти міської ради