Попрощались із військовим Ігорем Овсієнком

Дата: 17.11.2023 18:01

Сум і жалоба…  Сьогодні провели в останню земну дорогу воїна-Героя Ігоря Вікторовича Овсієнка.

На площі міста відбувся мітинг-реквієм, прощальні промови виголосили в.о.міського голови Геннадій Іванюк та начальник І відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій В’ялий.

Церемонія поховання загиблого Героя з усіма військовими почестями відбулася у с.Кобижча.

Провести мужнього сина України та востаннє попрощатися з ним прийшли його друзі, побратими, керівництво громади, найближчі та найрідніші люди.

На вівтар української державності оборонець поклав найдорожче - своє життя. Він боровся заради того, щоб наше майбутнє мало шанс на існування. Правдивий, щирий, справедливий. Воїн до останнього подиху тримав стрій.

Щиро співчуваємо та розділяємо біль непоправної втрати разом із рідними й близькими, всіма, хто знав, любив і шанував Ігоря.

Низький уклін нашому Воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу.

Війна забрала його в нас, але не зможе забрати пам’ять про Героя.

Нехай Господь оселить щиру душу спочилого у Царстві Небесному.

Світла пам’ять і вічна слава Герою!