У Бобровиці, 6 січня, з почестями провели в останню путь загиблого воїна

Дата: 06.01.2023 14:36

Солдат Олег Оверченко загинув. Життя захисника України обірвалось 30 грудня 2022 року від поранень несумісних з життям внаслідок артилерійського обстрілу. Загибель пов’язана із захистом Батьківщини.
Олег народився у місті Фастів, Київської області. Проживав у місті Бобровиця. У листопаді 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ, ставши на захист незалежності та територіальної цілісності України.

Одружений, мав двох доньок 10 та 2 років.

Сьогодні провели у останню путь Героя рідні, близькі, знайомі, побратими, військовослужбовці та жителі громади.

Прощальні промови виголосили перший заступник міського голови Володимир Данішевський, начальник І відділу Ніжинського РТЦК та СП Андрій В’ялий.

Труну з тілом загиблого опускали у землю під звуки Державного гімну України та постріли почесної варти.

У ці гіркі хвилини вся Бобровицька громада розділяє горе сім’ї та непоправну втрату, всі ми схиляємо голови у скорботі.

Щирі співчуття рідним, близьким та побратимам. Вічна пам’ять і слава Олегу, який захищав Україну та кожного з нас!