У Марківцях поховали військового Віталія Дворніка

Дата: 03.10.2022 16:10

Звитяжні воїни нашої держави, ставши на оборону незалежності та суверенітету, віддають найцінніше – своє життя. Сьогодні, 3 жовтня, поховали у с.Марківці Дворніка Віталія Михайловича, 1981 р.н., який народився у м.Ніжин. Похоронне богослужіння провели у Кафедральному соборі всіх Святих ПЦУ м.Ніжин.
Навчався Віталій у Ніжинському училищі №35 (зараз Ніжинський професійний аграрний ліцей). Працював у м.Бровари Київської області.

У 2014-2015 роках був призваний до лав ЗСУ та проходив службу у м.Щастя Луганської області. У 2022 році направлений на військову службу до Миколаївської області м.Новий Буг.

У Віталія залишилися батьки, дружина, син Тимофій 8 років та дочка Поліна 6 років.

Бобровицька міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з Вами.

Вічна та світла пам’ять Захиснику України!