Благодійний концерт на підтримку ЗСУ.

Дата: 19.07.2022 10:41

16 липня у с. Кобижча працівниками Відділу культури та туризму Бобровицької міської ради було проведено благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Крім того, до організації заходу долучилися місцеві жителі - Михайло та Ярослав ПАРУБЦІ, які надали технічне оснащення, а також пригощали всіх охочих гартаначкою власного приготування.
Глядачі мали нагоду насолодитися творчістю неперевершених гуртів "Натхнення" та "Магура", а також солістки Аліни ЯРОШЕВСЬКА. Ведучою заходу була Інга ПОДГАЙКО. Зі словами подяки до учасників та глядачів звернулася начальник відділу культури та туризму Бобровицької міської ради Людмила ЛУЦЕНКО. Під час благодійного концерту було зібрано 10830 гривень. Кошти будуть спрямовані на забезпечення потреб воїнів, які захищають суверенітет та незалежність нашої держави. Дякуємо кожному, хто долучився та зробив благодійний внесок.
Разом до Перемоги!