Дорогі наші бухгалтери!

Дата: 16.07.2022 09:10

Вітаємо вас із професійним святом! Ваша праця надзвичайно важлива, необхідна, складна і копітка. У бухгалтерії немає випадкових людей, бо ця робота швидко відсіює слабких фахівців — залишаються тільки профі.

Ви, безумовно, професіонали та знавці своєї справи, до вас завжди йдуть за порадою, просять про допомогу, бо без вас ніяк.

Бажаємо вам гарних світлих буднів, радісних, вільних від роботи свят і дякуємо вам за точність, грамотність і професіоналізм!

Нехай ваше життя з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров’я. Добробуту вам і процвітання, рівноваги і кар’єрного росту!

Геннадій ІВАНЮК,

в.о. міського голови