З Днем Національної поліції привітали правоохоронців громади

Дата: 04.07.2022 16:07

Із нагоди сьогоднішнього професійного свята у відділі поліції №2 (Бобровиця) Ніжинського районного відділу поліції  ГУНП в Чернігівській області  відбулося урочисте зібрання.
   Виконуючий обов’язки міського голови Геннадій ІВАНЮК привітав правоохоронців з професійним святом, подякував присутнім за їхню щоденну працю, а особливо за гідне виконання обов’язків на початку збройної агресії росії та зараз, побажав міцного здоров’я, успіхів у службі і злагоди в родинах, а головне - мирного неба. Висловив вдячність правоохоронцям та ветеранам органів внутрішніх справ, які нині  боронять країну від ворога, побажав усім повернення додому з Перемогою.
 За сумлінне виконання службових обов’язків,  професійну майстерність, протидію злочинності, та з нагоди Дня Національної поліції України кращим поліцейським вручив Подяки Бобровицької міської ради.

Організаційний відділ міської ради