Подяка

Дата: 07.12.2021 10:32

На території Бобровицької громади проживають діти, які потребують особливої турботи, особливого догляду, прагнуть поваги, уваги та любові,  це -  діти з інвалідністю. Центр надання соціальних послуг Бобровицької міської ради висловлює щиру подяку керівникам СФГ «Вікторія» (Фенюк М.) с. Козацьке, який надав 100 тисяч гривень та ТОВ «ТВН-Агро» (Тринос С.) с. Сухиня -5 тисяч гривень, за добре, чуйне серце, яке живе у Вас, тому що частинку своєї душі Ви даруєте тим, хто цього потребує. Завдяки Вам 119 дітей та 19 осіб з інвалідністю отримали кошти в сумі 1000 та 500 грн. Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги!

Дякуємо керівникам ТОВ «Співдружність» (Кристиняк А., 6тис.грн.), СФГ «Добробут» (Самсоненко К. -1200 грн.)  та депутату  обласної ради, голові ТОВ «Козацьке» Сергію Чубовському (набори фруктів та солодощів), які взяли участь в Акції до Міжнародного дня інвалідів  та надали благодійну допомогу дітям з інвалідністю, що проживають на території сіл Козацьке та Петрівка. Позитивні дитячі емоції та посмішки є найвищою нагородою за Вашу роботу.

Тільки об’єднавши зусилля, ми можемо дарувати радість та надію тим, хто цього потребує.

Нехай Господь Бог допомагає Вам в усіх Ваших добрих справах!

Центр надання соціальних послуг