Підсумки обласного етапу конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна»

Дата: 15.02.2021 12:49

З року в рік Всеукраїнський заочний конкурс юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» завойовує все більшу прихильність дітей. За результатами обласного етапу конкурсу визначено переможців та призерів. Вихованок гуртка «Природа і фантазія» Бобровицького ЗПО «Центр дитячої творчості» (керівник Денисюк Наталія Валеріївна) було нагороджено дипломами за зайняті III місця:
Дарину Моцак за фото «Серед лісу, на полянці виріс гриб в червоній шапці» (номінація «Живий світ»);
Єлізавету Татарчук за світлину «Павучок - рудий бочок» (номінація «Живий світ»);

Анастасію Денисюк за фото «Білокрилі лебеді» ( номінація «Живий світ») та за роботу «Михайлівський золотоверхий монастир м. Київ» (номінація «Пам'ятки архітектури»).

Відділ освіти міської ради