Вручення нагород волонтерам Рудьківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 15.02.2021 12:27

10 лютого відбулося урочисте вручення нагород волонтерам Рудьківського ЗЗСО I-III ступенів.

На святі були присутні: голова ГО "МЕЧ" Андрій Рибалко, заступник молодіжної ради Сергій Куліш, директор Рудьківського ЗЗСО I-III ступенів Наталія Данько, куратор волонтерського загону на базі Рудьківського ЗЗСО I-III ступенів Валентина Ридзель, начальник відділу розвитку молоді та спорту Бобровицької міської ради Валентин Кравченко, голова Рудьківського старостинського округу Галина Прищеп, ветерани АТО.

Було передано до школи на благодійній основі від ПП Сергія Дяченка  пневматичну гвинтівку, від Олександра Гігіняка – два футбольних та баскетбольних м'ячі. Вручено подяку від представника голови координаційної ради ветеранів-учасників АТО. Волонтери були нагороджені медалями та нагрудними знаками "Волонтер України, за покликом серця".

Всі присутні отримали незабутні враження та чудовий настрій від прекрасного та позитивного заходу.