Організація освітнього процесу ЗЗСО на час перебування в «червоній» зоні

Дата: 16.09.2020 14:19

Сьогодні, 16 вересня, начальник відділу освіти Людмила Панасюк провела нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти підвідомчої території Бобровицької міської ради щодо організації освітнього процесу під час карантину.
Йшлося про управлінську діяльність керівників щодо освоєння та використання закладами освіти онлайн-платформ для навчання учнів. У ході наради акцентувалася увага на необхідності координації освітнього процесу директорами та заступниками директорів шкіл щодо форм і способів викладання навчального матеріалу, обсягу завдань для учнів.

Учасники наради обговорювали  питання організації у закладах освіти ефективної самоосвітньої та методичної роботи  щодо  використання сучасних інформаційних технологій.

Організаційний відділ міської ради