Відбулося засідання сесії

Дата: 24.07.2020 14:05

24 липня відбулось засідання 34 сесії  міської  ради VII скликання під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк. У роботі сесії взяли участь 23 депутати,  заступники міського голови, голова районної державної адміністрації Олексій Росколій, голова районної ради Володимир Ляховенко та начальники відділів міської ради.
    На розгляд міської ради винесено  27 проєктів рішень.

Про звіт про виконання бюджету Бобровицької міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року  прозвітувала Вікторія Грабова, начальник фінансового управління міської ради. Депутати схвалили звіт : по доходах  у сумі 105 894,3 тис.грн, в т.ч. по доходах загального фонду міського бюджету – 105 217,7 тис.грн. та по доходах спеціального фонду міського бюджету 676,6 тис.грн;

- по видатках  міського бюджету у сумі 105 669,5 тис.грн, в тому числі видатки загального фонду міського бюджету – 103 153,8 тис.грн, та  видатки спеціального фонду міського бюджету – 2 515,7 тис.грн.

З питання стосовно  стану  виконання  Програми  економічного і соціального розвитку Бобровицької міської ради (об’єднана територіальна громада), на 2020 рік, за підсумками  І  півріччя ознайомила присутніх начальник відділу  економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Надія Орлова.

Людмила Панасюк, начальник відділу освіти міської ради наголосила на доцільності утворення  Старобасанської філії І-ІІ стуренів  Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області та Ярославської філії І-ІІ ступенів Бобровицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Бобровицької міської ради Бобровицького району Чернігівської області .

Погодили депутати проєкт рішення про перейменування вулиці у с..Кобижча, про внесення змін до Програми соціальної підтримки громадян  підвідомчої території Бобровицької міської ради, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2020 рік та затвердили перелік розпоряджень міського голови, прийнятих у  міжсесійний період.

Також було розглянуто блок земельних питань, які стосувалися  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Всі проєкти рішень були прийняті, як рішення міської ради.