Відбулося засідання робочої групи

Дата: 07.07.2020 12:42

Сьогодні відбулося перше засідання робочої групи для проведення обстеження, збору матеріалів та підготовки висновків стосовно визначення правового статусу незавершеного будівництва споруди капітального характеру на місці створення тимчасової споруди соціального-культурного призначення (Весільний будинок) у  м. Бобровиця по вул. Франка 1/1.
На зазначеному засіданні крім членів робочої групи, склад якої затверджено рішенням тридцять другої сесії Бобровицької міської ради сьомого скликання від 27.05.2020 №1524-32/VII, були присутні:  адвокат Кутуков С.О. – представник Бобровицької міської ради, адвокат Торбєєв  М.О. - представник Приходька Б.В., народного депутата України, Олешко Т.П. - помічник-консультант народного депутата України.

Розглянуто зібрані робочою групою документи. У зв'язку з ненадходженням відповідей та необхідних документів для всебічного розгляду вказаного питання, групою прийняте рішення про оголошення перерви у засіданні до 20 липня п.р.

Про продовження засідання повідомлені члени робочої групи та запрошені.

Відсутнім зацікавленим особам про дату, час та місце проведення засідання надіслано письмові повідомлення.

Організаційний відділ міської ради